Algklassikute foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta

3 posters

Go down

nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta Empty nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta

Postitamine  vpiret Püh Sept 04, 2011 6:37 pm

Olen aasta koolis töötanud ja nüüd sooviks nooremõpetajast pedagoogiks saada. Mis ma selleks tegema pean? On see keeruline?

Samas soovib direktor mind nüüd kutseaastale saata, kuid kas see ei ole mitte noorempedagoogidele? Mida see kutseaasta endast üldse kujutab? Milleks seda vaja on? Jagage kogemusi. Direktor mainis ka mingit kutse taotlemist pärast kutseaasta tegemist, mis see veel on?

Olen täiesti segaduses ja loodan, et keegi saab mind aidata ja selgust tuua selles asjas.
vpiret
vpiret

Postituste arv : 4
Join date : 02/01/2011

Tagasi üles Go down

nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta Empty Re: nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta

Postitamine  Laura Esm Sept 05, 2011 3:09 am

Meil oli kutseaasta nii, et pidi esitama mingi posu tunnianalüüse, saama mingi posu enda tundidest analüüse ja siis oli mingi enesearenguvärk kah. Paras paberimäärimine aga eimidagi ületamatut. Selline formaalne asi, käid mõned korrad kohal, teed mingid analüüsid ja läbi said kõik. Aga ma kutsun kohe kedagi veel muljetama, kes värskemalt kursis on....
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta Empty Re: nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta

Postitamine  Kristella Esm Sept 05, 2011 7:18 am

Minu teada peaks olema nii, et kui oled juba aasta töötanud ega läinud siis kutseaastale, siis on nüüd kooli juhtkonna pädevuses sind pedagoogiks atesteerida...
Nooremõpetaja raames saad taotleda õpetaja kutsekvalifikatsiooni, mis annab sulle õiguse õpetada ka väljaspool Eestit, ilmselt Euroopas siis.
Ma loodan nüüd, et kuskil mööda ei pannud.
Läbitud etapp juba 4 aastat tagasi.
Kristella
Kristella

Postituste arv : 214
Join date : 17/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta Empty Re: nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta

Postitamine  vpiret Kolm Sept 07, 2011 12:42 am

Tänan kõiki kiirelt vastamast. Ilmselt jääb nii, et kooli juhtkond atesteerib mind ikkagi sel sügisel ära ja lisaks siis lähen ka kutseaastale.
vpiret
vpiret

Postituste arv : 4
Join date : 02/01/2011

Tagasi üles Go down

nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta Empty Re: nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta

Postitamine  Laura Kolm Sept 07, 2011 3:09 am

vpiret kirjutas:Tänan kõiki kiirelt vastamast. Ilmselt jääb nii, et kooli juhtkond atesteerib mind ikkagi sel sügisel ära ja lisaks siis lähen ka kutseaastale.
Siis ei ole ju enam vaja kutseaastale minna?
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta Empty Re: nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta

Postitamine  vpiret Kolm Sept 07, 2011 11:39 pm

Kooli juhtkond on ikkagi seisukohal, et ma peaks selle kutseaasta ära tegema (kuigi nende sõnade kohaselt on see minu otsus nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta 713356 ). Mis siis ikka, pole mõtet ju tuuleveskitega võideldanooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta 3945. Ehk saab midagi uut seal teada, teiste kogemusi kuulata jne. Ja kui sellega seoses saan kutsekvalifikatsiooni välismaal õpetamiseks, siis ega seegi mööda külgi maha jookse. Mine tea, äkki minu tulevik ongi välismaal...nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta 588688583
vpiret
vpiret

Postituste arv : 4
Join date : 02/01/2011

Tagasi üles Go down

nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta Empty Re: nooremõpetajast pedagoogiks ja kutseaasta

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 
Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Statistics
Kokku on 514 liitunud kasutajat
Uusim liitunud kasutaja on Marika

Kasutajad on postitanud 1884 teadet in 518 subjects