Algklassikute foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel

5 posters

Go down

1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel Empty 1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel

Postitamine  Kristella Kolm Aug 15, 2012 9:15 pm

Teatavasti on see päev pikk selle päeva kõige tähtsamatele tegelastele ehk 1. klassi lastele, seega on oluline, et kõned oleksid lühikesed aga löövad...
Jagage oma toredaid kõnesid. 1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel 1199204803
Kristella
Kristella

Postituste arv : 214
Join date : 17/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel Empty Re: 1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel

Postitamine  Mariann Esm Aug 20, 2012 10:37 pm

Miks seda foorumit siis veel olemas polnud, kui ma 1. klassi sain..???? 1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel 729496
Igal juhul palun kallitel kaasvõitlejatel mitte olla kade ja tõepoolest jagada neid. Kõige keerulisem on leida ideed, millest rääkida....
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel Empty Re: 1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel

Postitamine  mimsel Teis Aug 21, 2012 2:12 am

Õnneks on meie koolis selline aktuse formaat, et 1. klassi õpetaja ei pea kõnet pidama. 1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel 1583437954

Aga enne aktust klassijuhataja tunnis lugesin ette ühe toreda jutu (vist oli Kivirähki "Kaka ja kevad" raamatust).
mimsel
mimsel

Postituste arv : 6
Join date : 10/06/2012
Age : 44
Asukoht : Harjumaa

Tagasi üles Go down

1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel Empty Re: 1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel

Postitamine  Mariann Teis Aug 21, 2012 6:13 am

See raamatumõte on hea. Tean, mida järgmisel korral kasutada ;)
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel Empty Re: 1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel

Postitamine  Kerli Teis Aug 21, 2012 7:51 am

Meil peab aktusel kõne direktor. Peale seda on klassijuhataja tund, kus ma plaanin nendega aabitsat põgusalt vaadata. Lisaks teen igale lapsele käe kuju, kuhu ta siis kirjutab enda nime ja midagi enda kohta. Hiljem panen need stendile (või teen puu või miskit muud).
Kerli
Kerli

Postituste arv : 23
Join date : 31/05/2012
Age : 38
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel Empty 1. septembril

Postitamine  lemme Teis Aug 21, 2012 9:00 pm

Mina lugesin klassijuhatajatunnis Lipuraamatust (Eesti lipupäevade lugudega värviraamat) 1. septembri loo. Armas perelugu 1. septembrist.
lemme
lemme

Postituste arv : 4
Join date : 23/08/2010

Tagasi üles Go down

1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel Empty Re: 1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel

Postitamine  Kristella Laup Sept 01, 2012 3:06 am

Minu kõne:
"Kallid saalisviibijad!
Kooliaastat alustatakse alati soovidega, sest see on uus igasügisene algus. Teelisele soovitakse ikka ja alati midagi kaasa. Kooliteele samamoodi, olgu teda siis jäänud käia palju või vähe.
Mina, teie esimene õpetaja, tahaksin samuti teile kaasa anda 3 soovi. See, kas nad ka täituvad on teie enda võimuses, sest teie ise olete oma soovide kuldkalad, džinnid ja võlurid.
Esiteks- ärge väsige kunagi õppimast! Me kõik- mina, sina, tema, ka kooli direktor, õpime koguaeg midagi uut ja huvitavat. Tarkusel ei ole piiri, see tass ei saa kunagi täis.
Teiseks- soovin sulle rõõmsat meelt ja peale hakkamist. Igast olukorrast on alati väljapääs. Kui sa ei oska seda ise leida, siis palju abi õpetajalt, emalt-isalt või mõnelt sõbralt.
Kolmandaks- oska vaadata enda ümber, käi lahtiste silmadega. Märka teisi, oska neid vajadusel mõjutada ja kui vaja siis muuda maailm paremaks.
Soovin alanud õppeaastaks kõigile õppureile, lastevanematele ja pedagoogidele rõõmsaid ja huvitavaid koolipäevi!
Meeleolukat aastat kõigile!
Kristella
Kristella

Postituste arv : 214
Join date : 17/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel Empty Re: 1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel

Postitamine  Kristella Nelj Sept 06, 2012 11:39 pm

Kunagi aastate eest pidasin sellise kõne:

"Kallis 1. Kl. õpilased, armas koolipere, vanemad ja külalised!
Tänane kaunis päev on olulise tähtsusega kõigi (number) tüdruku ja (number) poisi elus, kes sellel laval ootusärevalt istuvad.
Sellest päevast jäävad sulle loodetavasti toredad mälestused, mida kunagi on mõnus meenutada.
Meid kõiki ühendab see, et oleme läbi teinud sarnase sündmuse, see on vaieldamatult oluline osa inimese elust.
Meenutades oma 1. koolipäeva meenub mulle kaunis päiksepaisteline ilm, noor õpetaja, kellele toodi, minu kui lapse arvates, uskumatult palju lilli, kollakate kaante ja tüdruku pildiga aabits, sinine valge triibuga koolimüts, mis mulle aktusel pähe pandi ja see, et sain istuda kõige esimesse pinki, päris õpetaja laua vastu.
Kõigil teil on oma mälestused sellest päris-päris esimesest koolipäevast ja neid meenutusi on teinekord päris tore kuulata.
Rääkige oma lastele, kuidas teie kooli läksite!
Mõned aastad tagasi küsisin ma ühelt linnakooli 1. Kl. Läinud tüdrukult: „Mida sa 1. Sept. Mäletad?“
Ja tema vastas:“ Ma mäletan kõige paremini seda, kuidas ema ei osanud raamatutele pabereid ümber panna.“ See oli tema kõige eredam mälestus....
Teeme tänase päeva ja kogu selle kooliaasta meeldejäävaks ja põnevaks."
Kristella
Kristella

Postituste arv : 214
Join date : 17/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel Empty Re: 1.klassi õpetaja kõne 1. sept. aktusel

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 
Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Statistics
Kokku on 514 liitunud kasutajat
Uusim liitunud kasutaja on Marika

Kasutajad on postitanud 1884 teadet in 518 subjects