Õpetaja kontakttundide arv - pikapäevarühmatunnid

Go down

Õpetaja kontakttundide arv - pikapäevarühmatunnid

Postitamine  eiaKas on Esm Juun 09, 2014 2:17 am

Nagu te kõik teate, siis aasta aega on kehtinud määrus, mille alusel on õpetajal üldtööaeg, kuhu sisse peavad mahtuma kõik õpetaja vahetud tööülesanded nagu tundide ettevalmistamine, klassijuhatamisega seotud tegemised, töödeparandamised, koostöö jms). Töölepingus ei pea enam olema ära määratud kontakttundide arv (aga võib). Huvi pärast küsingi, kuidas teil sellega on - kas on ära määratud kindel täiskoormuse saamiseks nõutav kontakttundide arv ja mis see on? Teavavasti on see erinevatel õpetajatel erinev, aga mind huvitabki just klassõpetaja norm.

Kes teeb Teie koolis pikapäevarühmaõpetaja tööd, kas selleks spetsiaalselt töölevõetud inimene või klassiõpetajad? Mille alusel neile palka makstakse ja kas teie koolis arvestatakse seda tööd lisatööna?

Küsimus siis ajendatud sellest, et klassiõpetajatel on üldiselt oma klassiga vähem kontakttunde, kui juhtkond täiskoormuse saamiseks nõuab ning kui 5.-6. klassides lisatunde pakkuda ei ole, siis meie kooli juhtkond arvab, et klassiõpetaja on kohustatud tegema pikapäevarühmatööd ning saama selle eest vähem tasu, kui saab õpetaja, kel on rohkem kontakttunde (pikapäevarühma tunnitasu on 70% tavatunni hinnast - meie koolis). Niisiis kuulaksin huviga, kuidas on teistes koolides need asjad lahendatud.. Smile
avatar
eiaKas

Postituste arv : 4
Join date : 24/08/2012
Age : 30
Asukoht : Tartu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 
Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Statistics
Kokku on 513 liitunud kasutajat
Uusim liitunud kasutaja on altperekai

Kasutajad on postitanud 1884 teadet in 518 subjects