Algklassikute foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/

5 posters

Go down

1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/ Empty Re: 1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/

Postitamine  Laura Teis Aug 30, 2011 6:14 pm

Just, ei tasu üle pingutada. Ja lahe leht. Kolistan hiljem seal pikemalt. Rolling Eyes
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/ Empty Re: 1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/

Postitamine  Mariann Teis Aug 30, 2011 7:52 am

Laura kirjutas:
Mariann kirjutas:Mina läksin lihtsamat vastupanu teed.
Lugesin ühe Heiki Vilepi luuletuse ning avaldasin soovi nii mõndagi õpilast tulevikus riigikogus näha.
KUI MA ÕPIN

SÜGISEL KUI LÄHEN KOOLI
HAKKAN VÄGA TARGAKS
EUROT ÜMBER ARVUTADA
OSKAN SAKSA MARGAKS

ÕPIN KIRJUTAMA LAULE
MUINASJUTTE PIKKI
PARANDAMA ASJU MIS ON
TEISTEL LÄINUD RIKKI

KUI MA VÄGA HÄSTI ÕPIN
SIIS SAAN RIIGIKOKKU
SINNA KUS NEED TARGAD ONUD
HÄÄLI EI SAA KOKKU
Kas sellel originaalis pikemat saba polnud? On nagu meeles .... 1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/ 294166

Kopeerisin selle Heiki Vilepi enda kodulehelt, vaata http://www.vilep.com/templ/index.php?page=275⟨=2

Tegelikult ega need väikesed 1. klassi päkapikud jaksagi terve aktuse aja paigal istuda ja vaikselt igasuguseid kõnesid oodata. Neil on põhiline, et saaks kiirelt aabitsa kätte, lavalt minema, klassi ning siis perega koogile-joogile 1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/ 825974
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/ Empty Re: 1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/

Postitamine  Laura Teis Aug 30, 2011 7:49 am

Mariann kirjutas:Mina läksin lihtsamat vastupanu teed.
Lugesin ühe Heiki Vilepi luuletuse ning avaldasin soovi nii mõndagi õpilast tulevikus riigikogus näha.
KUI MA ÕPIN

SÜGISEL KUI LÄHEN KOOLI
HAKKAN VÄGA TARGAKS
EUROT ÜMBER ARVUTADA
OSKAN SAKSA MARGAKS

ÕPIN KIRJUTAMA LAULE
MUINASJUTTE PIKKI
PARANDAMA ASJU MIS ON
TEISTEL LÄINUD RIKKI

KUI MA VÄGA HÄSTI ÕPIN
SIIS SAAN RIIGIKOKKU
SINNA KUS NEED TARGAD ONUD
HÄÄLI EI SAA KOKKU
Kas sellel originaalis pikemat saba polnud? On nagu meeles .... Embarassed
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/ Empty Re: 1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/

Postitamine  Mariann Teis Aug 30, 2011 7:44 am

Mina läksin lihtsamat vastupanu teed.
Lugesin ühe Heiki Vilepi luuletuse ning avaldasin soovi nii mõndagi õpilast tulevikus riigikogus näha.
KUI MA ÕPIN

SÜGISEL KUI LÄHEN KOOLI
HAKKAN VÄGA TARGAKS
EUROT ÜMBER ARVUTADA
OSKAN SAKSA MARGAKS

ÕPIN KIRJUTAMA LAULE
MUINASJUTTE PIKKI
PARANDAMA ASJU MIS ON
TEISTEL LÄINUD RIKKI

KUI MA VÄGA HÄSTI ÕPIN
SIIS SAAN RIIGIKOKKU
SINNA KUS NEED TARGAD ONUD
HÄÄLI EI SAA KOKKU
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/ Empty Re: 1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/

Postitamine  Kristella Esm Aug 29, 2011 7:27 am

otsi mõni tore teemakohane luuletus või mõni aforism...kui muusiku soont, siis võiks viisijupigi üles võtta Very Happy
Kristella
Kristella

Postituste arv : 214
Join date : 17/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/ Empty Re: 1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/

Postitamine  Saara Esm Aug 29, 2011 7:23 am

Mina aktusel kõnet pidama ei hakka, aga enne aabitsate jagamist peaks midagi ütlema. Oh jube kui raske on ilukõneleda kui pole seda soont. Peaks kamba peale ikka midagi välja mõtlema Very Happy Õnneks mul lastevanematega klassijuhatajatundi pole, sest aktus ei toimu koolis üldse. Jei!

Saara
Saara

Postituste arv : 4
Join date : 29/08/2011

Tagasi üles Go down

1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/ Empty Re: 1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/

Postitamine  Laura Reede Aug 19, 2011 9:13 pm

Ma arvan küll. Mina ise olen suuuuur pabistaja ja suudan (nagu nägin ka kevadisest kooli üldkoosolekust) ka päheõpitud kõne segi ajada, ära puterdada jne. Mida sa "Mõneks lauseks" plaanisid? Mul on selle osaga segadus praegu endal. Et mida siis on vaja öelda ja mida mitte ja,....
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/ Empty 1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/

Postitamine  Erle Reede Aug 19, 2011 10:46 am

Oi jah, närv hakkab juba sisse tulema! Olen esimest korda 1. klassi õpetaja ja samas esimest päeva läheb kooli ka minu enda laps (teise kooli).Otsustasin, et 1. septembril ma klassikalist koosolekut ei tee, kuna ma siiski soovin jõuda ka oma lapse koolialgust vaatama. Olen lastega juba tuttav ja ka vanemad on mind juba näinud ja paljudega olen vestelnud. Eelkooli lõpus oli ka koosolek, kus rääkisin 1. klassis vajaminevatest kooliasjadest. Seega ma leian, et 1. septembril võin teha väga lühidalt, kuna ma tõesti väga suur esinejatüüp ei ole. Enne või siis pärast aktust mõne lausega juhatada sisse see uus kooliaasta ja leppida kokku lastevanemate koosoleku aeg...Oleks see mõistlik?





Edit: täpsustasin veidi pealkirja, loodan, et ei sega autorit
Erle
Erle

Postituste arv : 17
Join date : 12/06/2011

Tagasi üles Go down

1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/ Empty Re: 1. september 1. klassis /õpetaja kõne või ei?/

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 
Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Statistics
Kokku on 514 liitunud kasutajat
Uusim liitunud kasutaja on Marika

Kasutajad on postitanud 1884 teadet in 518 subjects