Algklassikute foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kes lähevad teise klassi sügisel?

5 posters

Go down

Kes lähevad teise klassi sügisel? Empty Kes lähevad teise klassi sügisel?

Postitamine  kirsi Teis Aug 07, 2012 3:17 am

Kes siis meie seltskonnast see aasta lähevad teise klassi ja milliste õppematerjalidega te seda teete? Kuidagi väga vaikne see aasta läheb see uuele õppekavale minek, eriti kirjastuste poolt?
kirsi
kirsi

Postituste arv : 29
Join date : 24/08/2010
Age : 44

Tagasi üles Go down

Kes lähevad teise klassi sügisel? Empty Re: Kes lähevad teise klassi sügisel?

Postitamine  Laura Teis Aug 07, 2012 3:59 am

Mina ! Smile
Raamatuid veel ei tea.
Meil kogu kool juba eelmisest aastast uuel õppekaval Smile
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Kes lähevad teise klassi sügisel? Empty Re: Kes lähevad teise klassi sügisel?

Postitamine  mimsel Teis Aug 07, 2012 9:26 pm

Mina ka teise klassi. Vahetasime sel aastal Avita välja ja alustame Koolibri kirjastuse õpikutega.
mimsel
mimsel

Postituste arv : 6
Join date : 10/06/2012
Age : 44
Asukoht : Harjumaa

Tagasi üles Go down

Kes lähevad teise klassi sügisel? Empty Re: Kes lähevad teise klassi sügisel?

Postitamine  kirsi Teis Aug 07, 2012 9:48 pm

Mina lähen Avita õpikutega, kuigi ka katalooge sirvides hakkas mulle tunduma, et Koolibri õpikud tunduvad juba paremad olema, kuid ma ei saanud luba nende tellimiseks, nii et pean edasi pusima oma Avitaga, kuigi ma eelmine õppeaasta sain mitu korda vihastada ja üllatuda ebameeldivalt. Aga me õpsid oleme ju niiiiiiiiii loovad ja ega õpik õpeta, eks ikka õpetaja:)Kes lähevad teise klassi sügisel? 947360
kirsi
kirsi

Postituste arv : 29
Join date : 24/08/2010
Age : 44

Tagasi üles Go down

Kes lähevad teise klassi sügisel? Empty Re: Kes lähevad teise klassi sügisel?

Postitamine  Rosary Esm Aug 27, 2012 6:50 am

Mina ka lähen teise klassi!

Tunnen huvi, kuidas teie seda peent kujundlikku hindamist teete, st kuidas see reaalselt välja näeb - on see nö jutuna kirja pandud või nt. tabelina? Siiani on meeles esimeses klassis tehtud pikad "kirjandid"... oeh. Kas tõesti kuidagi lihtsamalt ei saaks?Kes lähevad teise klassi sügisel? 846498

Kasutan Koolibri materjale! Tunduvad väga head!
Rosary
Rosary

Postituste arv : 3
Join date : 12/01/2012

Tagasi üles Go down

Kes lähevad teise klassi sügisel? Empty Re: Kes lähevad teise klassi sügisel?

Postitamine  Laura Esm Aug 27, 2012 7:23 am

Rosary kirjutas:Mina ka lähen teise klassi!

Tunnen huvi, kuidas teie seda peent kujundlikku hindamist teete, st kuidas see reaalselt välja näeb - on see nö jutuna kirja pandud või nt. tabelina? Siiani on meeles esimeses klassis tehtud pikad "kirjandid"... oeh. Kas tõesti kuidagi lihtsamalt ei saaks?Kes lähevad teise klassi sügisel? 846498

Kasutan Koolibri materjale! Tunduvad väga head!
Saab ikka! Kujundav hinnang on igasugune tagasiside andmine, kaasa arvatud nt hinde juurde põhjuse (ka paarisõnalise) lisamine, märkuse-kiituse lisamine e-kooli, suulise tagasiside andmine õpilasele jne jne. Ehk siis ma ei tea küll algklassikut, kes tegelikult töös seda juba EI kasutaks. Cool Kujundava hindamise pikad tunnistused tegin ise ka, olen kusagil koolitusel kujundava hindamise kohta tarka (ja head) juttu kuulanud. Seega teema on tuttav aga arvan ikkagi, et vägisi midagi see uus õppekava algklassikuid tegema ei sunni, tuleb endale teadvustada mis see kujundav hindamine on ja selgeks teha, et sa juba teed seda Smile Kui koolist üldse hindeline hindamine ära kaotatakse (sinu klassis nt) siis on tark teha mingi ühtne alustabel. Minu jaoks on kujundav hindamine peamiselt siiski pidev õpilase edusammude/arengu tagasisidestamine aasta käigus, mitte see üks tunnistus kusagil lõpus. Laughing sai pikk jutt Very Happy
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Kes lähevad teise klassi sügisel? Empty Re: Kes lähevad teise klassi sügisel?

Postitamine  Rosary Teis Aug 28, 2012 5:34 am

Jah, aga kui teha alustabel, mida siis mingil veerandil hinnata - see teeb ju põhimõtteliselt sama välja kui kirjutada jutt? Alustabel vaid nö raamides asi? Kui nüüd seda alustabelit siiski teha, siis ju peaks aluseks võtma ainekava, samas see ju jällegi minu isiklik nägemus, mida just sealt välja noppida? Kust neid ainekavasid kõige paremini netist kätte saab, ma nagu ei leia...? Koolibri töökavad pidid olema kodulehelt saadavad! Pea ei taha kohe kuidagi peale pikka suve tööle hakata Kes lähevad teise klassi sügisel? 294166
Rosary
Rosary

Postituste arv : 3
Join date : 12/01/2012

Tagasi üles Go down

Kes lähevad teise klassi sügisel? Empty Re: Kes lähevad teise klassi sügisel?

Postitamine  Laura Teis Aug 28, 2012 6:22 am

Ainekavasid sa netist ei leiagi, need igal koolil omad.

Netis on olemas riiklik õppekava : http://www.oppekava.ee/index.php/Esileht

Koolibri töökavasid ei leia praegu tõesti nende lehelt....mingi uuendamine äkki käsil?
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Kes lähevad teise klassi sügisel? Empty Re: Kes lähevad teise klassi sügisel?

Postitamine  kaunake Esm Sept 03, 2012 2:00 am

Meil on koolis nüüd siis teist aastat nn. õpinguraamat.Korralik mapp,kilekaaned vahel-tiitelleht ja puha.Iga trimestri lõpus siis etteantud tabelisse VH,H,PV ja Or (väga hea,hea,püüa veel ,on raske) ja kui soovid siis ka lühike kommentaar.No eks ikka paras ports tööd
kaunake
kaunake

Postituste arv : 2
Join date : 22/02/2012

Tagasi üles Go down

Kes lähevad teise klassi sügisel? Empty Re: Kes lähevad teise klassi sügisel?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 
Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Statistics
Kokku on 514 liitunud kasutajat
Uusim liitunud kasutaja on Marika

Kasutajad on postitanud 1884 teadet in 518 subjects