Algklassikute foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tutvustamine

+12
merlinj
Kerli
Klj. Heidy
liiaop
kmare
kyllike
margitli
kirsi
maasikmamm
Mariann
tuuli
Laura
16 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Tutvustamine Empty Tutvustamine

Postitamine  Laura Nelj Juun 17, 2010 1:32 am

Tere kõigile uutele "pere"liikmetele! Siin on soovi korral hea koht enda lühemaks või pikemaks tutvustamiseks.


Alustan siis endast.
Olen 30 aastane naisterahvas. Erialalt (nagu arvatagi ) algklassik. Kodus on kasvamas 2 last (2a ja 6a) ja kolm koera. Töötan ühes toredas Tartu koolis.

Meeldib käsitöö (tasemelt algaja aga tahtmist on palju), vaikselt veedetud aeg, vahel kokkamine, väga meeldib valitud eriala, väikesed lapsed ja väikesed koerad Tutvustamine 499323 Ja palju raamatuid osta meeldib mulle ka. No ja reisida meeldiks. Aga see aeg on mul veel ehk ees.
Sugugi ei meeldi poolkülm ilm ja see tunne, kui vahel kasvavad asjad üle pea. Enda virisemine kah ei meeldi Tutvustamine 294166 aga seda vahel ikka juhtub. Püüan parandada ennast Tutvustamine 846498

Õigus- foorumiga seoses meenub, et hooti meeldib mulle uusi asju õppida.
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Laura Püh Okt 31, 2010 8:39 pm

Jah, siin on sellel kuul hea koht enda foorumisse soovitaja üles anda. (Uutel liikmetel). Rolling Eyes
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  tuuli Kolm Nov 10, 2010 2:01 am

Tere, mina olen Tuuli ja sattusin siia smaileri soovitusel. Tutvustamine 3945
tuuli
tuuli

Postituste arv : 4
Join date : 18/09/2010
Age : 41
Asukoht : Väike-Maarja

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Laura Kolm Nov 10, 2010 2:03 am

Tere Tuuli! Loodame sind siin peagi ka postitamas näha! Ja Smailer loosis kirjas 555
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Mariann Kolm Nov 10, 2010 8:08 pm

Oi, näe Tuuli haaraski lingist kinni Tutvustamine 947360 Mul hea meel.

Aga minu vedas algul väikest sõrme pidi siia Laura, nüüd olen aga vähemalt kaenlaauguni siin sees tänu temaleTutvustamine 825974
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  maasikmamm Reede Veeb 04, 2011 7:14 am

Tere!

Minu nimi on Liis ja mina sattusin siia Pereklubi nimelise foorumi kaudu (täpsemalt ühe priva kaudu) Smile

Hetkel olen esialgu tudeng veel, kuid varsti loodan päriselt ka õpetama hakata 8) Endale meeldib käsitööd teha, kokata ja niisama unistada Razz
maasikmamm
maasikmamm

Postituste arv : 15
Join date : 04/02/2011
Age : 32
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Laura Reede Veeb 04, 2011 7:16 am

Tere maasikamamm Liis! Nii kena uusi liikmeid näha! Ära siis unusta postitada ka aegajalt! See kuu ainult 2 posti veel ja oled auhinnaloosis kirjas Smile
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  kirsi Reede Veeb 04, 2011 11:03 pm

Tere, mina olen tegelikult juba augustist liitunud, kuid tutvustanud ennast eriti pole, olen Pille ja klassiõpetaja, kõrvalainena parandusõpe. Aga sellest parandusõppest jäi mu jaoks väheks ja hetkel üritan õpetaja töö kõrvalt logopeedi eriala omandada Tartus. Muidu elan Järvamaal ja kasvatan kahte tüdrukut. Tegelikult on see foorum üks väga tore koht. Tavaliselt kui ma töölt tulen ja e-kooli täidan, käin kindlasti ka alati siit läbi, kogu aeg olen asjadega, mis siin toimuvad, kursis. Selline uudishimulik olen:)
kirsi
kirsi

Postituste arv : 29
Join date : 24/08/2010
Age : 44

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Laura Laup Veeb 05, 2011 12:02 am

Väga vahva, kirsi, et sõna võtsid! Oleks selliseid tublisid kirjutajaid aina rohkem! Piilumas käib meid tõesti arvestatav hulk inimesi. Kui kõik piilujad (kasvõi esialgu ainult auhinnamängu pärast) mõned postitused ka teevad, saab asi liikuma ja hakkab tööle, nagu peaks. Mudie- kirsil nüüd selle kuu auhinnamängks ainult 2 postitust veel vaja Tutvustamine 825974
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  maasikmamm Laup Veeb 05, 2011 3:43 am

Laura kirjutas:Oleks selliseid tublisid kirjutajaid aina rohkem! Piilumas käib meid tõesti arvestatav hulk inimesi. Kui kõik piilujad (kasvõi esialgu ainult auhinnamängu pärast) mõned postitused ka teevad, saab asi liikuma ja hakkab tööle, nagu peaks.

Eks tuleb järg ise lahti teha, küll ajapikku inimesed julgemaks muutuvad Tutvustamine Derisive

Tervitused kõigile julgetele lobisejatele! Tutvustamine Welcome2
maasikmamm
maasikmamm

Postituste arv : 15
Join date : 04/02/2011
Age : 32
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Enesetutvustus

Postitamine  margitli Nelj Juun 16, 2011 9:14 pm

Tere ka Saaremaalt! Olen Margit ja selle foorumi üsna sage külaline. Täna alles ma tegin end kasutajaks. Vahva on virtuaalselt kohtuda nö ameitkaaslastega. Õpetajaametit olen pidanud nelikümmend aastat (täitub septembris). Hetkel olen põhikooli klassiõpetaja ja arvutiõpetaja, ka haridustehnoloog. Nii, et tööd ja tegemist on küllaga. Mulle meeldib uurida, avastada ja siis ise katsetada. Olen avatud uuendustele. Ja Algklassikute foorumi lahkel loal Smile linkisin selle ka oma oma maakonna klassiõpetajate kodulehele. http://saareklop.edu.ee. [url= http://saareklop.edu.ee] http://saareklop.edu.ee[/url]
Mõnusat päikesenaudingut!
margitli
margitli

Postituste arv : 2
Join date : 16/06/2011

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Laura Reede Juun 17, 2011 12:05 am

Meil on väga hea meel Sind siin tervitada Margit! Tore kuulda, et meil on lisandunud veel "raudvara"- mõnusa kogemuspagasiga asiseid õpetajaid. Jääme põnevusega järgmisi postitusi ootama (foorum saab enda eesmärki täita ainult asjalike liigete toel). Ja loomulikult linkige meid kuhu sobiv tundub- ehk leiab just Teie lingi kaudu mõni õpetaja tee siia kogukonda!
9999
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  kyllike Laup Aug 20, 2011 8:48 am

Tere! Mina olen Külli. Klassiõpetajana (algklassiõpetajana) läheb sel aastal 36. aasta. Hetkel käsil 2. klass. Lisaerialana eesti keel 2. kooliastmes. Liitusin Algklassikutega foorumiga mõni aeg tagasi, külastanud olen seda kohta veel vähe, aga parandan ennast ja hakkan siin tihti käima.Tutvustamine 846498
kyllike
kyllike

Postituste arv : 4
Join date : 06/05/2011

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Mariann Laup Aug 20, 2011 7:10 pm

Tere tulemast Tutvustamine 494334!

Meile kohe eriti meeldivad uued liikmed, kes endast julgelt märku annavad Tutvustamine 353509
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Laura Laup Aug 20, 2011 7:45 pm

Tere Külli ! Meil oleks tõeliselt hea meel siin rohkem aktiivseid kasutajaid näha! Loodame, et Sulle hakkab siin meeldima!

15
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  kyllike Püh Aug 21, 2011 1:11 am

Tutvustamine 846498
kyllike
kyllike

Postituste arv : 4
Join date : 06/05/2011

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  kmare Laup Sept 03, 2011 5:19 am

Laura kirjutas:Tere Külli ! Meil oleks tõeliselt hea meel siin rohkem aktiivseid kasutajaid näha! Loodame, et Sulle hakkab siin meeldima!

Tutvustamine 499323

Tere! Uurin ka asja ja avastan tasapisi... Smile
kmare
kmare

Postituste arv : 5
Join date : 03/09/2011
Asukoht : Järvamaa

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Uus nupp

Postitamine  kmare Laup Sept 03, 2011 5:25 am

Nii, vaatame, kuhu see postitus nüüd potsab. Kõik käib katse-eksituse-meetodil. Tutvustamine 879369
kmare
kmare

Postituste arv : 5
Join date : 03/09/2011
Asukoht : Järvamaa

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Laura Laup Sept 03, 2011 6:15 am

kmare kirjutas:
Tere! Uurin ka asja ja avastan tasapisi... Tutvustamine 846498

Sobib hästi Tutvustamine 846498 Soojad tervitused foorumi poolt ka! Väga tore on, kui kasutajad mõne posti ka teevad. Mõnusat uudistamist ja loodame Sinust veelgi kuulda!
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  liiaop Reede Okt 21, 2011 11:53 pm

Leidsin teid juhuslikult. Kolasin inernetiavarustes ringi otsisõnaga "kunstiõpetus".
Lugesin teemasid ja mulle hakkas siin juba meeldima. Very Happy Nii hakkasingi kohe liikmeks.
Olen klassiõpetaja Tallinnas. Olin aastakese kodus, nüüd taas kooliteel koos aastase lapsega. Meile mõlemile meeldib õppida uusi asju ja siit saab selleks palju ideid.
liiaop
liiaop

Postituste arv : 6
Join date : 21/10/2011
Age : 55
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Laura Laup Okt 22, 2011 12:54 am

liiaop kirjutas:Leidsin teid juhuslikult. Kolasin inernetiavarustes ringi otsisõnaga "kunstiõpetus".
Lugesin teemasid ja mulle hakkas siin juba meeldima. Very Happy Nii hakkasingi kohe liikmeks.
Olen klassiõpetaja Tallinnas. Olin aastakese kodus, nüüd taas kooliteel koos aastase lapsega. Meile mõlemile meeldib õppida uusi asju ja siit saab selleks palju ideid.
SUUREPÄRANE! Tere foorumirahva poolt! Meil nii mõnus pisike foorum, et IGA uue liikme üle on personaalselt hea meel Smile Loodame, et leiad aega vahel ka ise postitada ja mis peamine- et leiad siit midagi endale kasulikku!
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Mariann Püh Okt 23, 2011 8:17 am

Eriti hea meel on meil selle üle, et uued liikmed julgevad ka endast märku anda, mitte ei käi ainult vaikselt tagasihoidlikult hiilimas siin Tutvustamine 353509
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Klj. Heidy Laup Veeb 25, 2012 8:08 am

Tahaksin samuti end kui uustulnukat siin tutvustada. Leidsin selle vahva foorumi juhuslikult, kui googeldades põnevaid õppematerjale otsisin.

Olen Heidy ja ikka klassiõpetaja. Praegu käsil 5. klass, järgmisel aastal jälle esimene. Nii see elu meil ju käib. Praegune viies on ühtlasi esimene lend, keda mul on olnud au õpetada. Smile
Klj. Heidy
Klj. Heidy

Postituste arv : 63
Join date : 25/02/2012
Age : 44

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Laura Laup Veeb 25, 2012 8:34 pm

Tere Heidy! Tutvustamine 455324 Nii hea meel uusi, kirjutajaid liikmeid näha! Tutvustamine 353509 Väga lahe, et Sa saad oma klassiga viiendani välja minna...minult võetakse peale kolmandat nad ära. Aga no samas, mis seal ikka, igal süsteemil omad head ja vead. Kahjuks meil siin VEEL väga viienda klassi materjale pole aga kindlasti jõuame ka Teie kõigi abiga selleni. Nii, et pista aga oma häätused kõik meile siia teistele rõõmuks üles Smile

Nii tore, nii tore, nii tore.... Very Happy Uued kasutajad teevad alati tuju nii heaks! Tutvustamine 1817655808
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Klj. Heidy Laup Veeb 25, 2012 9:40 pm

Ei ole hullu. Eks ma püüan ka aja jooksul üht-teist huvitavat siia lisada, kuid kuna ma varsti esimeses jälle olen, siis on just hea aeg end pisikeste tegemistega kurssi viia Smile
Esimestel aastatel (1. ja 2. klassis) ei taibanud ma kahjuks põnevaid õppematerjale ja ideid salvestada Tutvustamine 294166 . Küll aga on mul kogunenud juba omajagu ideid pisut vanematele õpilastele (4. ja 5. klassile). Tutvustamine 465887
Klj. Heidy
Klj. Heidy

Postituste arv : 63
Join date : 25/02/2012
Age : 44

Tagasi üles Go down

Tutvustamine Empty Re: Tutvustamine

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 
Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Statistics
Kokku on 514 liitunud kasutajat
Uusim liitunud kasutaja on Marika

Kasutajad on postitanud 1884 teadet in 518 subjects