Algklassikute foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Täiesti vaba jutt

+12
Elsaliis
vpiret
Kaia
Kristella
maasikmamm
merksik
smailer
väike nõid
Miia
kirsi
Mariann
Laura
16 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  merksik Reede Veeb 04, 2011 8:11 am

mulle meeldivad ka mate ja käeline Täiesti vaba jutt - Page 3 846498
merksik
merksik

Postituste arv : 2
Join date : 04/02/2011
Age : 41
Asukoht : Viljandimaa

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Mariann Reede Veeb 04, 2011 7:28 pm

Nii äge, et tuleb ka selliseid julgeid tegelasi üha rohkem meiega liitub, kes ka suhelda julgevad Täiesti vaba jutt - Page 3 353509
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  maasikmamm Reede Veeb 04, 2011 8:08 pm

Mariann kirjutas:Nii äge, et tuleb ka selliseid julgeid tegelasi üha rohkem meiega liitub, kes ka suhelda julgevad Täiesti vaba jutt - Page 3 353509
Miks ikka liituda kui ei suhtleTäiesti vaba jutt - Page 3 Kez_07
Mis ainetesse puutub, siis ma siiani ei suuda ära imestada, et minust kunstiõpetaja lisaks kõigele saama peaks Laughing Isegi mu enda endine kunstiõpetaja muigas südamest selle pealeTäiesti vaba jutt - Page 3 Kez_07
maasikmamm
maasikmamm

Postituste arv : 15
Join date : 04/02/2011
Age : 32
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Mariann Reede Veeb 04, 2011 8:45 pm

maasikmamm kirjutas:
Mariann kirjutas:Nii äge, et tuleb ka selliseid julgeid tegelasi üha rohkem meiega liitub, kes ka suhelda julgevad Täiesti vaba jutt - Page 3 353509
Miks ikka liituda kui ei suhtleTäiesti vaba jutt - Page 3 Kez_07
Mis ainetesse puutub, siis ma siiani ei suuda ära imestada, et minust kunstiõpetaja lisaks kõigele saama peaks Täiesti vaba jutt - Page 3 713356 Isegi mu enda endine kunstiõpetaja muigas südamest selle pealeTäiesti vaba jutt - Page 3 Kez_07

Einoh, sa täna õnne, et ta muigas, mitte ei naernud laginal Täiesti vaba jutt - Page 3 947360 , järelikult pole kõik veel kadunud Täiesti vaba jutt - Page 3 825974 .

Ma ise õpetan täiesti mahus ja ainult algklasse, ka 3.-4. klassi inglise keelt. Kuigi parema meelega õpetaks inglise keelte asemel kunsti ja seda isegi teismelistele, kes muidu üsna hirmuäratavad tunduvad.
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  maasikmamm Reede Veeb 04, 2011 8:53 pm

Teismelised pole üldse nii hullud Razz Keskkooli ajal sain korduvalt tunde anda igas vanuses õpilastele ning kohati olid algklass (1-2 klass) raskemgi, kuna laste seas oli paar erilisemat õpilast. Hästi raske oli tähelepanu jaotada, et nad ei hakkaks ringi jooksma.

Põhikooli saab vabalt paika panna (mida minu arvates tulebki teha). Pean silmas, et tuleb nende jaoks olla autoriteet, mitte sõber. Mu enda klass sõi semutsevad õpetajad põhikoolis kergelt välja, kuna nende närvikava ei pidanud vastu.

Külma närvi ja siis pole mingit muret nendega Very Happy
maasikmamm
maasikmamm

Postituste arv : 15
Join date : 04/02/2011
Age : 32
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Mariann Reede Veeb 04, 2011 9:12 pm

Loomulikult on sul õigus. Kuid paljuski oleneb ka klassist endast. Senini olen ma kenasti kõigiga toime tulnud ning suurema sõja ja maadlemiseta ennast tõestada suutnud. Lihtsalt algklasside võlu on see, et neile ei pea iga natukese aja tagant tõestama, et sa kaamel pole Täiesti vaba jutt - Page 3 373938
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Laura Reede Veeb 04, 2011 9:35 pm

Pisikesed on nunnumad Täiesti vaba jutt - Page 3 645933 Vaatavad sind oma kodusooja veel unest paistes näokesega.... Täiesti vaba jutt - Page 3 645933 ja siis lähevad koridori peale ropendama Very Happy Ei tegelikult mulle meeldivad just ainult algklassid. minu nunnud.
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  maasikmamm Laup Veeb 05, 2011 3:39 am

Laura kirjutas:Pisikesed on nunnumad Täiesti vaba jutt - Page 3 645933 Vaatavad sind oma kodusooja veel unest paistes näokesega.... Täiesti vaba jutt - Page 3 645933 ja siis lähevad koridori peale ropendama Very Happy Ei tegelikult mulle meeldivad just ainult algklassid. minu nunnud.
Täitsa nõus! Smile Nunnud on nad küll 11 Hoiavad enda õpetajat tegelikult väga, kuigi maja peal ikka ulakusi teevad (poistest räägin). 2. klassi poisse pidin vahel mitu korda päevas eraldama, kuna lihtsalt üks on selline provotseeriv ja teine tahab lahe olla (olles seal juures üks paha suur kooliõde Laughing ).
maasikmamm
maasikmamm

Postituste arv : 15
Join date : 04/02/2011
Age : 32
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Laura Laup Veeb 05, 2011 3:48 am

Ei usu, et sa nii paha midagi tundusid. Pisematele tegelikult meeldib, kui neid märgatakse. Kasvõi siis kratist lahku tõstetakse. Kui vähegi viisakalt neid keelata, peavad väga lugu.
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  maasikmamm Reede Veeb 18, 2011 2:16 am

Hei rahvas,

on teil nii kiired ajad, et siia enam eriti kirjutama ei satu? Mul küll. Ma poleks elus uskunud, et ma kooli nii väga armastama hakkan, kui nüüd armastan Very Happy Ulmeliselt praktiline semester on käsil hetkel. Smile Ometi tahaksin ikka pigem õpetada, kui ise õppida. Samas õpime ju terve elu, seega ei pääse ma koolist ega ka õppimisest kunagi Razz

Palju te maailma avastanud olete? Very Happy
maasikmamm
maasikmamm

Postituste arv : 15
Join date : 04/02/2011
Age : 32
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Laura Reede Veeb 18, 2011 3:16 am

Kiire muidugi Täiesti vaba jutt - Page 3 198400 Ühel heal õpetajal on alati kiire Täiesti vaba jutt - Page 3 846498
Õppimise kohta- jutt jumala õige. Kui arvad, et oled juba jube võimekas, leiad jälle midagi uut ja huvitavat.

Maailma avastanud= reisinud? Mina isiklikult vähe Smile Aga seda mitte töö, vaid pisikeste laste pärast. Küll jõuan Täiesti vaba jutt - Page 3 386887
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Miia Laup Veeb 19, 2011 1:48 am

Mina käisin neljapäeval ülikooli juures ja seal lausa sunniti maailmaavastamist=reisimist peale! Vahel tasub juba ainuüksi sellepärast õppidaTäiesti vaba jutt - Page 3 879369, et saaks tasuta reisida Täiesti vaba jutt - Page 3 266632
Miia
Miia

Postituste arv : 41
Join date : 20/08/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Mariann Nelj Märts 24, 2011 8:39 pm

Mina jõudsin järeldusele, et isegi siis, kui ma siin häbiväärselt vähe käin Täiesti vaba jutt - Page 3 294166 , on ikkagi hea, et meil selline foorum olemas on, sest vähemalt kunstiõpetuse töökavadega mässates ning ideid otsides, on see meie foorum mulle küll igati abiks.
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  maasikmamm Nelj Märts 24, 2011 9:08 pm

Julgen arvata, et paljud ei käi siin väga tihti..

Kuid nõustun, et häid mõtteid saab siit kuhjaga! Smile
maasikmamm
maasikmamm

Postituste arv : 15
Join date : 04/02/2011
Age : 32
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Laura Nelj Märts 24, 2011 9:59 pm

Mariann kirjutas:Mina jõudsin järeldusele, et isegi siis, kui ma siin häbiväärselt vähe käin Täiesti vaba jutt - Page 3 294166 , on ikkagi hea, et meil selline foorum olemas on, sest vähemalt kunstiõpetuse töökavadega mässates ning ideid otsides, on see meie foorum mulle küll igati abiks.
Eks me aegamööda jõuame täita ka muid valdkondi, kui kunst. Selles olen lihtsalt ise kõige rohkem "sees", seepärast alustasime sealtpoolt. Jubeväga oleks vaja inimesi, kes seadusandluses jms "tõsisemates" teemades oskaks abiks /sisutäitjaks olla.

NB! Ja kui keegi suue mässamise peale midagi kokku saab, jagage siia ikka ka. Kohe kohe kevad käes, aeg asjad "kokku pakkida suveks". Siis visake kõik huvitav ja vähemhuvitav ka (meile võib see just väga vajalik materjal olla) siia üles! Rolling Eyes
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Miia Nelj Märts 31, 2011 9:47 pm

Kuna kõik siin foorumis on väga tublid, siis julgen oma väikese murega siia pöörduda Täiesti vaba jutt - Page 3 294166 . Nimelt pean kirjutama referaadi teemal "Esioteerika: New Age näitel". Referaadis pean puudutama ka teemat, mis on seotud ka sellega, kuidas usk mõjutab arstiabi andmist ja kooli(õpetamist). Ehk oskab keegi soovitada mõnda huvitavat raamatut või artiklit antud teemal?
Miia
Miia

Postituste arv : 41
Join date : 20/08/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Laura Teis Juul 05, 2011 8:42 pm

Cool Uuendasime ära külgveerus koolivaheajad. Nüüd siis ilutsemas 2011/2012 Smile Mõtetega uues aastas. Kooliaastas. Kas keegi kannatab veel sündroomi all, et "aasta" algab septembris Very Happy ?
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Mariann Teis Juul 05, 2011 9:26 pm

Mina elan pidevalt kahes aja-arvamises: kooliaasta ja astronoomiline aasta Täiesti vaba jutt - Page 3 373938 , nii mõneski seltskonnas olen pidanud selgitama, kummast aastast ma räägin Täiesti vaba jutt - Page 3 947360 .
Mariann
Mariann

Postituste arv : 297
Join date : 18/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Laura Esm Juul 25, 2011 1:32 am

Cool Mul on hea idee. 1.august on mul sünnipäev. Kingiks palun foorumisse ohtralt postitusi (parem oleks muid kui õnnitlusi Very Happy ).
Aitäh Rolling Eyes
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Miia Teis Juul 26, 2011 5:08 am

Eks vaheaeg hakkab varsti läbi saama ja õpsid hakkavad rohkem siin ka viibima. Mina juba mõtlen vaikselt uuele õppeaastale. Kuna tean, et alustad sellel aastal 1. klassiga, siis mis oleksid sinu suurimad soovid sellega seoses? Alustad ju ikkagi uue õppekava järgi Täiesti vaba jutt - Page 3 1199204803 Kas peate töökavasid ka tegema?
Miia
Miia

Postituste arv : 41
Join date : 20/08/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Laura Teis Juul 26, 2011 5:50 am

Ainekavad on tehtud, töökavad teeme ju ikka ise. Esimese klassiga.... ei teagi Smile Natuke paanika on peal Very Happy Mõtlesingi, et teen siin sada teemat esimese klassi teemal ja kui teised ka arutlevad, siis hakkab mõte liikuma.... Rolling Eyes
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Kristella Teis Juul 26, 2011 8:07 am

Mina vaatan ja jälgin ikka huviga hoopis kasutajaks registreerunud liikmete arvu....Millal saab meid 100? Usun, et üsna pea, seda peab kindlasti tähistama 33 Ja mida rutem seda parem...registreerige ennast ära 16
Kristella
Kristella

Postituste arv : 214
Join date : 17/06/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  kirsi Teis Juul 26, 2011 6:38 pm

Mina alustan ka sellel aastal I klassiga ja heameelega teeks ja nokitseks töökavade kallal, aga ma pole veel õpikuid näinudki. Mis õpikutega toimetate?
kirsi
kirsi

Postituste arv : 29
Join date : 24/08/2010
Age : 44

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Kaia Teis Juul 26, 2011 7:27 pm

Tere.
Otsisin teretamise-tutvustamise kohta, aga ei leidnud. Teen oma
kniksu siis siin ära.
Leidsin selle kohakese täiesti juhuslikult ja mul
on tuline heameel, et siia maabusin. Sügisel saan oma elu esimese klassi
ja olen juba kuu aega paras närvipundar olnud. Kuidas? Kas? Millal? Kustkohast? jne...
Aga ma olen leidnud nii
häid soovitusi ja linke siit, et juba hakkan natuke planeerima ja paanika taganeb tasapisi. Veel hoiab ta pead püsti ja näol on ülbe irve, aga ma tean, et lõpuks vannub ta alla.
Kaia
Kaia

Postituste arv : 11
Join date : 26/07/2011
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Laura Teis Juul 26, 2011 7:37 pm

Tere Kaia! Väga lahe, et meieni jõudsid ja topeltlahe, et midagi kirjutasid ka!
Tutvustamise koht on info all peidus https://algklassid.forummotion.com/t5-tutvustamine siin. Aga sobib ka siia tere öelda. Meil selline väga vaba ja kodune keskkond, pole midagi kui mõni asi saab alguses kusagile mujale, kui pealkiri nõuab.

Minul on õpikud käes. Käisin ekstra pommisin raamatukogust välja. AGA unustasin koolist uurida, kas neil on nüüd ehk ka olemas mingi vorm/nõuded töökavale. Seega ei julge vist veel valmis teha töökava. Muidu on e.k Avita, matemaatika Avita, loodus Koolibri.
Kui midagi töökavadest (uue ÕK järgi siis) valmis saan, panen kindlasti ka siia. Kõik teised "esimesendikud" võiks ka seda teha- see ju ongi asja mõte. Pakun, et augusti alguses sukeldun töökavade tegemisse. Kaua nende tegemisega läheb, ei tea (olen kolm aastat kodus olnud, teen põhjalikult ja täiesti uued).

Veel hoiab ta pead püsti ja näol on ülbe irve, aga ma tean, et lõpuks vannub ta alla. Very Happy Ma olen juba korra paanikahoo ära saanud, nüüd olen jälle rahulik ja siis enne kooli jõuan veel paanitseda Very Happy

Käisin korjasin just viljapõllult peotäie vilja- ilus klassi vaasi panna (või niisama kusagile nurka).

Ja veelkord- nii hea, et uued liikmed ka sõna võtavad! Kõik mis? kus? mis tegema hakkan? mida ehk unustasin? keegi oskab aidata? teemad oane aga julgelt üles. Ehk oskavad teised kaasa mõelda!
Laura
Laura
Administraator

Postituste arv : 811
Join date : 16/06/2010
Age : 43
Asukoht : Tartu

https://algklassid.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Täiesti vaba jutt - Page 3 Empty Re: Täiesti vaba jutt

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 
Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Statistics
Kokku on 514 liitunud kasutajat
Uusim liitunud kasutaja on Marika

Kasutajad on postitanud 1884 teadet in 518 subjects